Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2009, 21:55   #22
Callisto
 
Callisto's Avatar
 
Reputacja: 1 Callisto wkrótce będzie znanyCallisto wkrótce będzie znanyCallisto wkrótce będzie znanyCallisto wkrótce będzie znanyCallisto wkrótce będzie znanyCallisto wkrótce będzie znanyCallisto wkrótce będzie znanyCallisto wkrótce będzie znanyCallisto wkrótce będzie znanyCallisto wkrótce będzie znanyCallisto wkrótce będzie znany
Kroniki Sary Connor miały po pierwszym sezonie podobną oglądalność i na drugi sezon jakoś zostały. Głupi, głupi Fox, który kazał Jossowi zrobić ten serial tak, by każdy mógł zacząć oglądać od środka! Joss to geniusz (cicho,cicho,jestem zapaloną fanką). Jest nadzieja, że skoro Fox w tym roku anuluje "Kroniki" t.o Dollhouse zostanie. co do finału sezonu, nie słyszałam,by serial miał być anulowany przed końcem sezonu. Bądźmy szczerze, że Dollhouse jest umieszczone w paśmie śmierci o ile pamiętam, w piątki i żadnemu serialowi piątki na dobre nie wychodzą. Na piątki daje sie seriale, które chce się anulować. (Ale stacji od Ghost Whisperera się to nie udało,ha!). Najbardziej wkurza mnie to, że chcą mi Medium anulować. Grrrr, zagryzę.
 
Callisto jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem