Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2009, 01:04   #18
Asenat
 
Asenat's Avatar
 
Reputacja: 1 Asenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputację
Łał. Czuję się taka... pogłaskana.

A teraz weźcie głęboki oddech, nadciąga sztorm wazeliny.


Efcia za Księgę Dni (3) - co, ze swoich sesji nie można? A niby czemu? Efcia pisze coraz lepiej i coraz lepiej, ma świetne pomysły i po prostu rozpędza się niepowstrzymanie. Cały pomysł sesji jest dziełem Efci - i jak widać, hula.

Fanael za Różę (2) - piękny, krwisty, z rumieńcami, z dziką naturą, i do tego przystojny jak sam diabeł - no jakbym grała Sabatniczką, to brałabym na poczekaniu.

Kelly za Sen Emmy (4),
Migdael za Sen Emmy (5) - no nie zmieścili się jednak razem na podium, a przez solidarność babską wyższe miejsce przyznaję Migdał. Nie takiego Changelinga się spodziewałam, i stąd też mój zachwyt. Nic a nic z z tego systemu nie rozumiem, toteż tym bardziej czekam na ciąg dalszy. W tym systemie nikt u nas nie prowadzi... a tu takie cuda, klimat jak z powrotu w krainę dzieciństwa.

Johan za Kruka (1) - naprawdę wkurzający BN, aż mi się przypomniało, jak to podczas sesji dziejącej się w Konstantynopolu, moja Ravnoska ogoliła ogon zakleszczonemu w oknie wilkołakowi... nie da się powtórzyć tego numeru? Szkoda. Cirnowi aż chce się coś urwać, najlepiej jakiś organ nieodzowny do życia. I to jest sztuka zrobić taką gnidę z BNa.
 

Ostatnio edytowane przez Asenat : 16-04-2009 o 01:14.
Asenat jest offline