Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2009, 09:11   #22
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Hmm...

To może ja się nieśmiało wtrącę... (spod stosu pieluch, rożków, pajacyków, body itp. utensyliów ) ... że postaram się cosik wysmażyć na rekrutkę.
Jakoś ostatnio zwiesiło się kilka sesyji fantasy, w jakich brałem udział, a co zrobić, jak człowiek uzależniony jest od takich klimatów.

Wstępny szkic postaci to rycerz "starej szkoły" , niemłody już, wyznający niektóre z rycerskich ideałów, dzielący świat na "lepszych" i "gorszych" (w końcu szlachetnie urodzony, nie?), zahaczająca niekiedy o zaślepienie i pychę wiara w swoją nieomylność i jedyny słuszny sposób postępowania (po prostu jak się uprze, to nie ma zmiłuj... ).
Co do nowego sposobu toczenia wojen - daleki jest od twierdzenia, że z każdym należy się pojedynkować i stosować fair play. Życie nauczyło go, że chwała i bogactwo przypada tylko tym, co zwyciężyli, więc należy użyć wszelkich sposóbów, żeby tak było (w tym fortele, zasadzki, plebejska broń typu kusza itp.).

Myślę, że wizerunkiem (i poglądem na nowoczesną technikę) mógłby nieco przypominać samurajów z filmu "Ostatni Samuraj" z Tomem Cruisem.

Uff, to tyle. Pozdrawiam!
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline