Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2009, 11:16   #25
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Cytat:
Rzeczywistość rzeczywistością i jakby nie było, gdyby taki K.D. mi kazał padać na kolana. W odpowiedzi usłyszał by jedynie "nie, bo nie", co by już pewnie uznał za wrogość.
Co Wy z tym K.D. Moja postać, nie ja. A co rozkazów od padania na kolana i wrogości, to inkwizytor, nie król czy inny książę(jednego już wszak mamy ). Myślcie o nim jak o... szarej eminencji, straszaku wysłanym przez pana Imperatora, żebyśta się za swobodnie nie poczuli. A co on myśli o tej misji to już inna sprawa, i równie dobrze może być Wam przychylny.

Cytat:
Tak patrzę na Wasze postacie i... czuję, że boska moc to za mało.
Z jednym inkwizytorkiem, rycerzem i najemnikiem(Rusty, dobre koncept zrozumiałem? 'Ni to rycerz, ni to żołnierz' = najemnik?)? Aż tak lubisz być na wszystko przygotowana, Mira, że boisz się że boska moc to będzie na nas za mało?
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"

Ostatnio edytowane przez K.D. : 17-04-2009 o 11:21.
K.D. jest offline