Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2006, 15:29   #132
Kamel
 
Reputacja: 1 Kamel ma wyłączoną reputację
Wytam pane Tawer, co u was słychać? Jaka rozpierducha? – pierwsze słowa uspokoiły Towera. Wiedział, że po długiej strony słuchawki miał Straheca szefa republikanów najbardziej poszukiwaną osobę w całym jebanym Wałbrzychu – Witam Panie Strahec mam parę informacji, które panu mogą się przydać.
Mianowicie po naszej ostatniej niespodziewanej wizycie u pana Heissbach z siedziby IG Fahrben zjechały 4 sekcje sił AT oraz kilku śledczych, wprowadzili również przy bramie wjazdowe na teren Strefy Korporacyjnej nie całe 3 kompanie pierwszej klasy doświadczonych sił zbrojonych, ale najbardziej mnie niepokoi to, że dwa miesiące temu IG Fahrben zamówiło drugi komputer IV klasy, tym razem Shogun Arasaka nie wiem czemu jest im potrzebny drugi komputer ale zamówienie podpisał sam Heissbach.
Z tego co wiem komputer nie został zarejestrowany zatem jest sprowadzony nie legalnie a co jest nie legalne może być nasze, dla tego zwracam się do pana z propozycją współpracy komputer jest wart 900000 eurobaksów oczywiście możemy się dogadać co do wynagrodzenia o kupca nie musi się pan martwić ja się tym zajmę.
My w tej chwili staramy się zlokalizować sprzęt możliwe ze gdzieś go ukrywają poza strefą korporacyjną.
To jak Panie Strahec interesuję pana rozpierducha? mamy bardzo mało czasu około czterech dni -
Tower zamilkł oczekując na odpowiedz Republikanina.
 
__________________
I will never ask forgiveness and all of that I want to keep!
I will guide the blind in darkness though I cannot see myself
I will whisper in a deaf ear while I know you cannot speak
and I hear rumours about angels
Kamel jest offline