Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2009, 19:01   #612
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Z mojego postu dość jasno wynika, że Cień walczy więc chyba jakiekolwiek deklaracje są zbędne.

"Dalej róbcie ci chcecie: walczcie, uciekajcie, wycofujcie się, przemieszczajcie się, kopcie dołki, ustawiajcie zamki z ziemi, idźcie się wysikać, co chcecie."

Hmmm. Wiem, że pisałeś iż ta sesja nie jest całkiem poważna i tak dalej, ale na chłopski rozum przynajmniej 3 opcje spośród przez ciebie wymienionych w naszej sytuacji odpadają.. W sumie wycofanie się i przemieszczenie w innym kierunku niż naprzód, w mojej sytuacji też raczej mają małe szanse na powodzenie.

"Jeżeli chodzi o rozwiązanie zagadki, to kto powiedział, że macie rozwiązać zagadkę przeniesienia?"

Nikt. To było jedno z moich założeń. A to w tej chwili najważniejszą zagadką jest.
 
wojto16 jest offline