Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2009, 23:28   #615
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
No to zaczynamy


1. Tura kończy się w sobotę o godzinie 24.00

2. Nie wiecie czy nowe obiekty pojawiły się teraz, czy były a je przegapiliście (wiem, że ciężko przegapić góry, ale mogliście ich nie zauważyć )

3. Cień stał się maszynką do zabijania. Żeby nie było wątpliwości, to tak, jest to poszlaka w zagadce.

4. Zak rozwiązał "Zagadkę Ostrzy", za co otrzymuje PD.

5. Zak rozwiązał zagadkę traktującą o tożsamości starca, za co otrzymuje PD.

6. Zak odkrył pełne skutki działania mutagenu, za co otrzymuje PD.

7. Tak, postarał się

8. Nasza Sily'a nie ma internetu. Oczekujemy na powrót <wygląda na drogę, czy nie idzie Midi>

9. Z mojego błędu, Wojto nie dał rzutów, więc poczyniłem założenie, że atakuje jednego przeciwnika.

10. Valar, Alemir, Sily'a i Falkieri usłyszeli pełną wersję przemówienia "starca".

11. Uprzedzam lojalnie, że słowa owego "staruszka" traktują o wszystkim.

12. Za odgadnięcie słów "starca", PD.

13. Brak części Sualirowej spowodowana jest brakiem odpowiedzi Whitera.

14. W Krainie Wyborów możecie zgarnąć pełno PDów, ale musicie dobrze się zakręcić

15. Powodzenia
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline