Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2009, 15:26   #22
Whiter
 
Whiter's Avatar
 
Reputacja: 1 Whiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dlatego mówiłem że chciałem przełamać to powszechne "tabu" o paladynach. Czytałem nie jedną książkę i dopiero w jednej dostrzegłem inne oblicze ów profesji. Postanowiłem że odegram po nie kąt podobny charakter.

Jak wcześniej mówiłem, nie będę grał typowym paladynem. Posiada on swoiste rozdwojenie jaźni. W otoczeniu innych ludzi zachowuje się stereotypowo, lecz po wejściu do karczmy bądź w terenie... można powiedzieć że się rozluźnia i gra typowego wojownika. Ten przejaw lekkiej agresji w kierunku postaci andramila był protestem, i to stanowczym na obrazę którą wysuną.

By poczuć woń jajecznicy z dość odległego miejsca i to na placu gdzie zapewnię jest wietrznie trzeba mieć bardzo dobry węch za co podziwiam Sonnillon.

Osobiście nie mam nic przeciwko wybraniu się do karczmy.
 
__________________
"Znaj siebie i znaj przeciwnika, a możesz stoczyć 100 bitew nie odnosząc porażki"
Sztuka Wojny
Whiter jest offline