Wątek: Arka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2006, 22:06   #12
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Zauważyłem wielce niepokojącą rzecz dotyczącą dwóch graczy - diaboła i ghalebora. Na sesji napisali po 3 posty i tyle. Przy graniu przez około 3 tygodnie daje to niezłą średnią posta na tydzień. Wiem, że może na początku niewiele się działo, ale teraz chyba można coś dopisać. Diaboł, co z Tobą? Daj znać co się dzieje. Ghaleborze - ty również.
Misiencjuszu - czytaj do woli i w przyszłości zapraszam na moje sesje. A natręctwo dotyczące LOST-a jest celowe i zamierzone, choć nie jest to LOST. Pożyczyłem sobie opening z serialu, ale dalej będzie już troszkę inaczej. W końcu to Cthulhu!
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline