Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2009, 17:38   #3
Demon Lord
 
Reputacja: 1 Demon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodzeDemon Lord jest na bardzo dobrej drodze
Leizar powoli kroczył przez ciemny las, bez obaw, bez strachu. Był ciekaw co dla niego szykuje stwórca.
"A więc to tutaj mnie prowadziłeś, dziękuje " Ukłonił się światełku, które zdążyło już zniknąć.
"No więc czas wejść do środka " Popchną drzwi.
Do pomieszczenia wszedł mierzący na oko 1m 80 cm mężczyzna, ubrany w biały długi płaszcz i czarne spodnie. Pod rozpiętym płaszczem nosił czarną koszulę. Na piersiach dostrzegliście krucyfiks. W ręku trzymał jakąś księgę.
Miał blond włosy sięgające mu za ramiona oraz niebieskie oczy. Jego usta były wyraźne, mocno czerwone.
Pewnym krokiem ruszył w stronę kanapy na której usiadł czekając na resztę towarzyszy. Gdy ci się zjawili został im przedstawiony cel tego spotkania. Wszyscy słuchali z zaciekawieniem. Gdy skończył mówić sługa, pierwszy zabrał głos drzewiec. Gdy skończył mówić i Ent, Leizar postanowił wygłosić małą mowę.
-Dziękuje za zaproszenie- Po czym przesunął rękę w stronę kubka z herbatką zaparzoną przez Enta.
-Poczęstuje się...może tą z żołędzia - Po czym podniósł kubek i skosztował herbatki. Była naprawdę dobra.
-Świetna Herbata To-Durne-Drzewo-Mnie-Atakuje Powiedział z uśmiechem na twarzy.
-Jestem Leizar, specjalizuje się w teologi i filozofii miło was poznać
Po czym otworzył swoją księgę, przerzucił kilka kartek, coś przeczytał, po czym znów zaczął mówić.
-Si Deus pro nobis, quis contra nos?- Na jego twarzy znów pojawił się uśmiech
-Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam? Powiedział z dumną w głosie.
-Postaram się pomóc jak tylko potrafię, Bóg patrzy na nas z nieba...w pewnym sensie nasz "pracodawca" jest do niego podobny.- Po czym kończył pić swoją herbatkę słuchając wypowiedzi innych.
 

Ostatnio edytowane przez Demon Lord : 21-04-2009 o 17:46.
Demon Lord jest offline