Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2009, 18:25   #63
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Gdy Serin zatrzymał kapłana stając mu na drodze, ten zmierzył do wzrokiem, wysłuchał jednak tego co Serin powiedział i sam dodał.
- Miałem ochotę się napić, ale skoro nie to nie. Chengelingów bardzo trudno rozpoznać, jak się pewnie domyślasz, z tego co wiem to i wy możecie nimi być, albo ja nim jestem. Jeśli zaś chodzi ci o Poszukiwaczy Formy (reality Seeker) to nie, niema tu żadnych z nich. przynajmniej nic o nich nie wiem. - odwrócił się zamknął szafę i usiadł za burkiem. - Bard na występy? Ten nieszczęsny koncert, to jakaś sława, ma trasę, a ten pajac burmistrz myśli, że przez tego typu atrakcje zrobi z tej mieściny drugie Tear Valestas. Nie planuję mieć więcej pracy niż zwykle, choć może zjawiać się tu więcej ludzi z połamanymi kończynami. -



// Reality Seeker - filozofia wśród chengelinów, zakładająca istnienie w prawdziwej formie i poszukiwanie prawdy o ich miejscu we wszechświecie.
Są jeszcze dwie filozofie.
- Passers - Ci, którzy wykorzystują swoje zdolności, aby zyskać jak najwięcej korzyści dla siebie.
- Becomers - Tacy, co przybierają jedną formę i próbują się włączyć w inne środowiska.


//Tear Valestas - Stolica Valenaru, kraju gdzie obecnie jesteście.
 
deMaus jest offline