Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2009, 21:25   #3
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Hmmm.. fakt niektóre są dziwnie, ale większość korzysta z różnych unikalnych mechanik, z tego faktu zasługują na bycie klasą podstawową. Nazwy są podobne - fakt niezbyt duża wyobraźnia twórców. Podoba mi się Mag Cieni - to zupełni inna mechanika czarów, masz konkretną kolejną uczenia się ich i nie możesz jej ominąć, coś czego mi brakuje w czarodzieju, gdzie czarodziej zyskuje nowe czary na drodze badań, i nagle nie mając żadnych zaklęć ognia uczy się na 5 poziomie kuli ognia :P Upiorny nekromanta też fajny, chciałbym, żeby inne specjalizacje też miały takie swoje klasy :P Podobnie Ostrze Zmierzchu ma unikalne czary i system rzucania czarów poprzez swój miecz.

Edit: co do Spellthief to chciałem się trzymać tej idei klasy w jednym słowie o ile to możliwe, tak daliby po prostu Thief of Spells No i kojarzyło mi się za Czarowięzami, nuta sentymentalna :P
 

Ostatnio edytowane przez Qumi : 21-04-2009 o 21:28.
Qumi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem