Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2009, 14:56   #4
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 11958 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Mana, nikt nie torpeduje Twojego zapału, ale deklaracja "zróbmy coś z tym" jest podobna do postów: "jestem fanem/fanką, yay, DL jest super, zgłaszajcie się, co myślicie, itp." - ładnie brzmią, ale absolutnie nic z nich nie wynika, nie pobudzają dyskusji, bo nie ma nad czym dyskutować; nie tworzą nowych tematów ani nie ożywiają starych, bo nie niosą w sobie żadnej konkretnej treści.

Jesli masz pomysły na ożywienie działu to nie musisz się nikogo pytać o pozwolenie - zacznij wrzucać nowinki, ożywiać stare tematy (które przecież także mają swoją wartość merytoryczną), tworzyć nowe, a na pewno inni fani DL pójdą za Twoim przykładem.

Na razie działu będzie pilnował ogół obsługi, bo nie ma na razie potrzeby tworzyć opiekuna. A jeśli ktoś sobie na ten tytuł zasłuży (bo najpierw trzeba się wykazać zaangażowaniem w rozwój działu), to go otrzyma.
 
Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem