Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2009, 18:17   #34
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Odebrałam. Nie mam zastrzeżeń.

EDIT:
W ramach poważnej rozmowy, jaką dziś odbyłam z moim "sumieniem", doszłam do pewnych wniosków. Mianowicie:
1. 10 maja kończę 10 semestr moich studiów, ostatni, magisterski. W związku z tym mój czas wolny skurczył się do rozpaczliwie małych rozmiarów.
2. W związku z powyższym pięć przedmiotów kończy mi się jakimśtam zaliczeniem (konkretnie 5 prezentacji multimedialnych i 1 kobylasty egzamin z weterynarii), które muszę odwalić dość porządnie, bo te oceny będą na moim dyplomie.
3. Wolny czas jest mi dodatkowo zabierany przez dojazdy komunikacją miejską, zajęcia cztery razy w tygodniu na drugim końcu miasta, wizyty w szpitalu o nienormalnych godzinach oraz pisanie pracy magisterskiej.

Generalnie więc chciałabym zachować się uczciwie i nie rzucać obietnic na wiatr. Dlatego zmuszona jestem zakomunikować jedną rzecz:
Z tego względu, że będę miała zbyt mało czasu aby całym sercem poświecić się prowadzeniu sesji, chciałabym przełożyć rozpoczęcie sesji o miesiąc. Ewentualnie przedłużyć rekrutację. To zależałoby od was. Mogę ogłosić dziś wyniki rekrutacji i rozpoczęcie sesji przełożymy na za miesiąc. Albo możemy przedłużyć rekrutację o miesiąc i dam szansę na dopieszczenie kart, ewentualnie dla niezdecydowanych lub nowych chętnych.

Decyzję pozostawiam wam. Proszę natomiast o dość szybką odpowiedź.

Zrozumiem jeśli zrezygnujecie w ogóle z sesji.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.

Ostatnio edytowane przez Discordia : 24-04-2009 o 21:24.
Discordia jest offline