Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2009, 00:11   #40
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Ostrzegam: jeżeli teraz zamknę rekrutację, to zostanie wybrane tylko sześć osób, spośród tych, które przysłały mi KP. Dodatkowo mogę wziąć jeszcze ze dwóch graczy, ale więcej niż ośmiu nie dam rady poprowadzić. Oczywiście może się zdarzyć, że ktoś ze "zrekrutowanych" graczy się wykruszy i wtedy powstanie nam puste miejsce. Pamiętajcie jednak, że ostrzegałam

Dobrze, czas ogłosić wyniki:
kszyk
Lirymoor
Merill
Tadeus
Aeth
deMaus

(kolejność przypadkowa)

Dodatkowo jeszcze Quartz zapowiedział się na listę rezerwową
Co do Aeth- poproszę jeszcze obiecane staty, bo reszta jest dobrze napisana i ładnie zgrywa się z całością.
Co do deMausa- poproszę o odpowiedź na moje PW z dnia 23.04.2009. Dziękuję Ci bardzo

Mam jeszcze dwa ewentualne miejsca- zapraszam chętnych.

P.S. Proszę administratorów o nie zamykanie tego wątku jeszcze do jutra wieczór. Z góry dziękuję
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline