Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2009, 00:17   #88
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
Hej, hej... Jeśli o mnie chodzi, to na pewno posta możecie się spodziewać do końca tygodnia. Wybaczcie opóźnienie, ale po poscie Adra z jakichś powodów czekałem aż ktoś inny, np. Redzia, coś napisze :P No i wyszło, jak wyszło... Ostatnio nawet rzadko zerkam na forum, stąd umknęło mi, że wywiązała się tu w komentarzach "maleńka" dyskusja nt. opóźnienia.

Adr, Yarot, nazywajmy rzeczy po imieniu... Ci "ktosie", "niektórzy", to na pewno ja. Darujmy sobie delikatne "żaluzje" Skoro nikt inny tego nie robi wprost, to sam siebie tutaj wytykam palcem (fuj fuj fuj Mal ) i biorę się do roboty. Jutro/pojutrze spodziewajcie się posta, drodzy współgracze (i Misiu Gry, oczywiście... stfu... Strażniku znaczy się )
 
__________________
Są dwa rodzaje ludzi: ci, co robią backupy i ci, co będą je robić...
Malekith jest offline