Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2009, 11:18   #35
Rusty
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 1 Rusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemu
Jak już coś umiera, wolę żeby umierało od razu, a nie w męczarniach. Jakby tego było mało, psując mi dobry humor.
Sesja na chwilę obecną wygląda jak wygląda.
Posty nie za często o ile w ogóle. Wciąż ktoś odchodzi albo ma jakieś problemy. Przyznam się szczerze, że coraz bardziej widzi mi się odpisywanie w tej sesji jako niezbyt fajna konieczność, a nie dobra zabawa.

Nie jest to bynajmniej foch z mojej strony. Zwyczajnie jestem tu żeby się dobrze bawić, a ta sesja ani odrobiny dobrej zabawy mi nie przysparza. Tym samym rodzi się oczywisty konflikt.

Więc krótka piłka, albo wreszcie zacznie się coś dziać i podejście ludzi się zmieni. No albo ja dziękuje za grę. Nie mam zamiaru wysyłając posta zastanawiać się czy ktoś jeszcze prócz mnie odpisze. No albo wchodząc do tematu z komentarzami, zastanawiać się czy zaraz zobaczę wiadomość o zakończeniu sesji, lub też o tym, że ktoś sobie odpuścił.

Gramy i dobrze się bawimy, no albo Wy wegetujecie.
Przyznam się szczerze, że wolałbym uzyskać odpowiedź w postaci jakichś działań w samej sesji, a nie pustych deklaracji.
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.

Ostatnio edytowane przez Rusty : 26-04-2009 o 11:58.
Rusty jest offline