Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2009, 08:06   #8
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Ent popatrzył się na skrzata. Myślenie trochę mu zajmowało lecz wypadałoby coś powiedzieć, tym bardziej, że w jego głowie narodziły się pewne pytania...
- Czy masz może linę? Co to za zadanie z tym wulkanem? Ja się boję ognia i wolałbym wiedzieć... No i konik ze skrzydełkami... kiedyś koń z jednym rogiem na głowie mówił mi, że są bardzo przyjacielskie dla ludzi, te konie ze skrzydełkami. Ja bym poszedł poszukać konika najpierw...- po tych słowach Ent przymknął jedno oko i rzucił żołędziem w jakąś wiewiórkę, która po nim biegała. Wiewiórka spadła na podłogę i spojrzała się oburzona, że jakieś drzewo zaczęło jej podskakiwać. Nagle skoczyła z szaleństwem i żądzą mordu na Enta, a ten nie bardzo się przejmując gniewem tejże wiewiórki zaczął ostrzeliwać ją z żołędzi. Gdy ta dobiegła już prawie do Drzewca, ten zrobił zamach ręką i wiewiórka poleciała przez dach w kierunku lasu, gdzieś w bliżej nieokreślone miejsce:
- Giń potworze - rzekł Ent z przerażeniem.
Gdy tylko chwilę się uspokoiło Ent spojrzał się na skrzata i zapytał:
- Ja mam pytanie o miecz, który zabił tysiąc ludzi...-tutaj próbował zachować pełną powagę, jednak dość szybko wypalił resztę ze strachem- Czy koniecznie musimy iść do wulkanu? Ja nie chcę, bo tam jest za ciepło.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline