Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2009, 10:43   #8
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Żeby załapać klimat do pisania - obojętnie czy mam wenę, czy nie (zwłaszcza do cięższych kawałków sesji), zawsze pomagają mi dwa utowry z MMORPGa Cabal: Lake in Dusk i Bloody Ice; a czasami wybrane kawałki z Ziemiomorza (nie anime!).

Poza tym niezawodnym sposobem, by wprowadzic nowe motywy do sesji, lub ogólnie wpaść na coś ciekawego jest dla mnie przeglądanie obrazków na stronie Wizards of the Coast oraz na deviantART (mam nawet specjalny album, do którego wrzucam inspirujące mnie prace).

W ostatecznej ostateczności wracam do wybranych, wypieszczonych starych postów moich lub graczy.

A tak BTW chyba gdzieś był osobny wątek o muzyce do sesji czy inspirującej muzyce...
 
Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem