Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2009, 13:07   #11
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Mnie jest bardzo ciężko zmusić się do pisania. Znaczy jak mi się nie chce, to groźby mnie nie zachęcą. Raczej muszę się dobrze wyspać, najeść, przewietrzyć na dworze. Znalezienie konkretnej inspiracji żadko pomaga. No bo obejże ciekawy film, posłucham muzyki, przecztam coś. No i fajne było, ale jakoś do pisania mnie nie nastawia.

Ważnym czynnikiem, który może zachęcać do pisania jest klimat sesji. Jeśli po postach innych widać, że nie piszą z musu, tylko przychodzi im to lekko, to sięto udziela. Działa też to w drugą stronę.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem