Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2009, 11:39   #7
Idylla
 
Idylla's Avatar
 
Reputacja: 1 Idylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znany
Cytat:
Jak zrozumiałem królestwo opiera się na handlu, ale z opisów profesji nie mogę wywynioskować która z nich nada się najbardziej na handlarza, bo taka postać mnie interesuje.
Według mniej najbardziej nadaje się do tego magnat. Czerpie on zyski z handlu, czasami sam bierze udział w transportowaniu towarów, dobijaniu targów, podróżuje, zarabia właśnie na dominującym dziale gospodarki. Więc moim zdaniem on się chyba najlepiej do tej roli nadaje. A nazwa, jak już wcześniej wspomniałam, to utarty stereotyp. Ktoś bogatszy lub bardziej wpływowy od reszty to magnat. Nie musi jednak zachowywać się dokładnie tak jak nasi pamiętni szlachcice... To model dla tej postaci, ale nie wzór do naśladowania we wszystkim. Podsumowując polecam ci magnata (to nie zabrzmiało jak reklama farby, nie? T.T)
 
Idylla jest offline