Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2009, 20:52   #21
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Cosm0 Zobacz post
O jakim rzucie mówisz? Bo nie za bardzo zrozumiałem o co Ci z tym chodzi. A co do szlacheckiego urodzenia to chyba nie zareagował (pod moją komendą) w żaden ubliżający jego szlacheckiemu urodzeniu sposób - w końcu szlachta też czasem zdziwić się może
Chodziło o to
Cytat:
Napisał Cosm0 Zobacz post
Halvundrar popatrzył rozbawiony po zadziwionych minach poszukiwaczy przygód patrzących z odrobiną podejrzliwości na zaproponowany im trunek, będąc raczej przyzwyczajonym do typowych piwo-podobnych popłuczyn, których jedynym atutem jest, że potrafią nieźle rąbnąć w 'czapkę' układając na matce ziemi każdego, który nie zna umiaru.
Z tym rzutem to się śmiałem, że musiał mi parszywie rzut na ogładę i opanowanie wyjść ;p. I nic nie obraziło szlacheckiego pochodzenia Mesta, ale jego zachowanie, tz. opisałeś go jakby niczym się nie różnił w zachowaniu opanowania i pokerowej twarzy od żłopiącego piwo awanturnika. Zgadzam się, że zdziwić się może, ba im więcej się będzie dziwił, tym pewnie będzie ciekawiej, ale po prostu nie wyobrażałem sobie go jak rozdziawia paszczę na widok czegoś bezalkoholowego na posterunku straży. Po prostu, taki szlachcic powinien okazywać zdziwienie bardziej, kiedy zaskoczy go coś poważnego, a nie napój bezalkoholowy.

Wybacz, że się czepiam, ale ostatnio jestem po lekturze dwóch świetnych książek, Graj z głową i Graj twardo. Poza tym miałem okazję uczestniczyć w wykładach jednym z lepszy mistrzów gry w Polsce (moim zdaniem) i włączył mi się tryb czepialski. Ten MG to oczywiście owy Ignacy autor Graj z Głową.
Biję czołem w prośbie o wybaczenie.


ps. prośba do innych graczy, o napisanie choćby dwóch zdań, o swoich postaciach.
 

Ostatnio edytowane przez deMaus : 28-04-2009 o 21:39.
deMaus jest offline