Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2009, 12:55   #10
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Och :PP należy o czymś wspomnieć jeszcze... wszelkie odgrywanie/dialogi oczywiście z nami na pw lub gg jeśli ktoś chętny, i potem zamieszcza to w swoim poście, między BG oczywiście też tak możecie i po połowie dawać do postów

Co do dialogów to jest standard Aeth, myśli już piszemy kursywą, ale wydaje mi się, że nie bazgrolimy zbyt mocno, żeby był z tym jakiś problem... .

Wszelkie "kto, gdzie, i z...kim" będzie nocował uzgodnijcie jakoś między sobą, na to jednak będzie "później" czas, jakie są pokoje będzie w poście Kerma po odegranym ze mną dialogu Choć w sumie mogę powiedzieć już teraz:

1 malutki dla jednej osoby
2 pokoje z dwoma łóżkami
2 pokoje z 1 dużym łóżkiem

Oprócz tego istnieje również możliwość noclegu w... stajni i choćby na kocu przy kominku w głównej sali karczmy

EDIT: Jednak nie zdążyłam i wyszły posty nie w tej kolejności... no ale mniejsza z tym :P
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline