Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2009, 22:07   #11
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Ja zaś polecam to:

Profesja - Wikipedia, wolna encyklopedia

Dobrze oddaje sens słowa "profesja", nie tylko pod względem RPG, ale też ogólne pojęcie. Prezentuje właściwe znaczenie tego słowa.

A teraz wyrazy bliskoznaczne: rzemiosło, robota, fach, zajęcie, zawód, praca.

Na toj podstawie twierdzę, iż popełniono błąd logiczny rzędu tych elementarnych błędów, które robią parapety.

Teraz informacje o Gettorze. Niestety, wszystko wskazuje na to, iż jest chory. Wczoraj trochę źle się czuł, a dzisiaj, o ile dobrze widziałem, nie było go.





EDIT:


Alchemik.

Pozwolę sobie powtórzyć bardzo ważną informację, na którą uwagi, być może, nie zwrócił uwagę ani Kerm, ani Amman, która jest BARDZO związana z sesją.

Informacja: Gettor może być chory, więc nie zdziwcie się, jeżeli nie odpisze przez najbliższy czas.
Wniosek taki pojawia się z uwagi na to, iż w dniu 28.04.2009 r. nie czuł się za dobrze. Natomiast dnia dzisiejszego, czyli 29.04.2009r. nie widziałem jego obecności lub był jedynie na chwilę.


Dziękuję za uwagę.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Kerm : 30-04-2009 o 15:09. Powód: Niepotrzebne powtórzenie niesprawdzonej informacji
Alaron Elessedil jest offline