Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2009, 23:14   #12
Nekron
 
Nekron's Avatar
 
Reputacja: 1 Nekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumny
Prabar_Hellimin nie wiem czy te słowa kierujesz także do mnie, ale jakby co nie jestem jakimś panikarzem który boi się byle kichnięcia,tak szczerze mówiąc na niczym mi nie zależy. Jestem jednym z tych którzy spokojnie przyglądają się jak cała nasza rasa walczy między sobą o pieniądze i władze, bo tylko to się dla nich liczy. I, no wiem dla niektórych może brzmieć to trochę strasznie, ale czekam na coś co wybiło by całą ludzkość, patrząc się na to wszystko mam porostu dość,nie no może trochę przesadzam, ale naprawdę mnie to denerwuje . A tak po za tym z ostatnich najnowszych wiadomości wynika że poziom zagrożenia zwiększono z 4 na 5 z 6 maksymalnych poziomów, i zginęło około 159 , a około 2600 jest zarażonych. Strach i Panika powoli zaczyna się rozprzestrzeniać o wiele szybciej niż sam wirus , Rząd Egiptu postanowił zabić wszystkie świnie w kraju, żeby w jakiś sposób zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa .Kto wie, może niedługo wirus zaniknie, zobaczymy.
NIE ŻYJESZ PO TO ŻEBY WALCZYĆ
TYLKO WALCZYSZ PO TO ŻEBY ŻYĆ
 
__________________
'' Jeśli coś się zaczęło musi się skonczyć ''
Nekron jest offline