Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2009, 15:14   #14
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Uch, och

Dzięki za interwencję Alaron, ale problem był o wiele gorszy - Dialog miał awarię internetu... :<

Postaram się teraz odpowiedzieć na wszystkie pytania po kolei...

Cytat:
Napisał Amman
Mam pytanie... Czy jeśli gracze wybiorą postacie po przeciwnych frakcjach (np. human i undead) będą razem w drużynie czy są fabularnie 'zobowiązani' do walki przeciwko sobie?
Oficjalnie Horda i Przymierze nie prowadzą ze sobą otwartej wojny - takowe są tylko między mniejszymi klanami/plemionami/inne, np. w Alterac Valley, więc zobowiązani do walki nie jesteście. A i ork z człowiekiem się dogada u mnie!

Cytat:
Napisał Amman
Skoro mam 100% dowolność w wyborze umiejętności (pomijając 'przepakowywanie się') to jest jakiś konkretny cel w klasach? Bo jako rouge/łotrzyk mogę sobie spokojnie jako umiejętność wybrać fireballa, leczenie czy zmianę kształtu, tak?
HA! Już widzę łotrzyka, który umie rzucać czary
Kiedy miałem na myśli "dowolność", chodziło mi o "użyjcie swojej wyobraźni by wybrać umiejętności odpowiednie dla swojej klasy, bo nie chcę was ograniczać głupią listą umiejętności".

Cytat:
Napisał Amman
Trzecie pytanie - historia postaci. Jaką wymagasz minimalną długość takowego?
Ogranicznik? Ile napiszesz tyle będzie - nie chodzi o długość, ale o styl. Żeby się ją przyjemnie czytało i było w niej zawarte coś ciekawego. Bo zadowolony MG to MG który Cię przyjmie

Cytat:
Napisał one_worm
Chciałbym tylko jeszcze zapytać o ekwipunek. Możemy mieć pełną zbroję, szatę etc.?(oczywiście bez przeginki) oraz czy możemy posiadać już jakieś przedmioty magiczne w jakiejś liczbie?

edit:

chodzi mi o to, czy przedmioty brać jak z Wow'a czy z Warcrafta 3?
Hmm... pisałem o tym... Pisałem? Hmm... chyba jednak nie pisałem. A przysiągłbym że pisałem...

Przedmiotów nie brać ani z WoW'a ani z Warcrafta 3 w ścisłym tego słowa znaczeniu. Chodzi o to, że nie chcę widzieć takich nazw jak "Gronnstalker's Belt" czy inne "epic, tier, season".
Wysilcie się na własne przedmioty, lub od biedy wybierzcie te które są w grze (WC III albo WoW), ale nie z nazw, tylko z opisów.

Jeśli zaś chodzi o umiejętności i ew. profesje to poprawnej odpowiedzi udzielił Alaron

Cytat:
Napisał Amman
Możliwe że masz rację Alaron, ale zauważ, że to ma być sesja na podstawie gry, w której jedną z profesji jest alchemia.
Mylisz się. To ma być sesja na podstawie świata w grze przedstawionego. Bo alchemia w Warcrafcie nie ma jakiegoś specjalnego miejsca - tylko jako element mechaniki w grze World of Warcraft.

Co nie zmienia faktu, że możesz alchemię wziąć jako umiejętność, proszę bardzo

To chyba tyle. Jeśli czegoś nie doczytałem to o wybaczenie upraszam i zaznaczam jeszcze raz że chory nie jestem, tylko Dialog mi internet odciął z powodu awarii

PS. Co do tego ekwipunku jeszcze - upraszam o używanie swojego oprogramowania "anty-przepakowanie".
Jeśli jednak Wasze oprogramowanie zawiedzie to w czasie czytania KP uruchomię własne, z najnowszymi dodatkami i uakualnieniami
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 30-04-2009 o 15:24.
Gettor jest offline