Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2009, 16:19   #15
Amman
 
Amman's Avatar
 
Reputacja: 1 Amman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Gettor
Kiedy miałem na myśli "dowolność", chodziło mi o "użyjcie swojej wyobraźni by wybrać umiejętności odpowiednie dla swojej klasy, bo nie chcę was ograniczać głupią listą umiejętności".
A będziesz mocno bił jak ktoś będzie wybierał skille z WoW'a/W3 oczywiście dla swojej klasy z braku inwencji/z powodu praktyczności tych umiejętności?

Cytat:
Napisał Gettor
Jeśli jednak Wasze oprogramowanie zawiedzie to w czasie czytania KP uruchomię własne, z najnowszymi dodatkami i uakualnieniami
To podaj chociaż którą masz wersję patcha

Cytat:
Napisał Gettor
A i ork z człowiekiem się dogada u mnie!
O widzisz - podsunąłeś mi pytanie: Co z językami? Chcesz 'ucommonić' główne języki Hordy i Sojuszu czy nie za bardzo?

I jeszcze jedno - Postacie mogą czuć niechęć do postaci z innych frakcji uzasadnioną właśnie odmiennością frakcji? Pytam, bo nie znam dokładnie historii Warcrafta pod tym względem...

Cytat:
Napisał Gettor
A wysłać... to... na...?

Email - twojmg@gmail.com

W tytule należy napisać "Nick z LI - Nazwa Sesji", czyli np. "Gettor - Gniew Przeszłości". Nie mam ochoty zgadywać kto to mnie pisze.
Ty na serio masz taki email czy się zgrywasz? D
 
__________________
Wiecie że w człowieku ukryte jest zło?? cZŁOwiek...

gg:10518073 zazwyczaj na chwilę - pisać jak niedostępny, odpiszę jak będę

Ostatnio edytowane przez Amman : 30-04-2009 o 16:23. Powód: Email xD
Amman jest offline