Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2006, 23:18   #136
Kamel
 
Reputacja: 1 Kamel ma wyłączoną reputację
Panie Strahec, nie będę Pana niepokoił ani pozbawiał ludzi, dziękuje za poświęconą mi uwagę i życzę powodzenia – Tower wkurwiony rzucił komórkę na stół i rozpoczął swój nerwowy marsz po sali – ni w oko ni w dupę – pomyślał -Chyba rzeczywiście należało by posłuchać Wuja może, to za wysokie progi dla gangu. Może powinniśmy zabunkrować się i przeczekać burze – przez chwile patrzył na Malutkiego, który jak zwykle majstrował przy jakimś sprzęcie. - Słuchaj Malutki – Tower odezwał się donośnym tonem – Nie chce przerywać Tołdiemu prace ale jeśli będzie miał coś nowego to chce o tym wiedzieć.
Po chwili Tower chwycił komórkę i wykonał kolejny telefon do Mierzera - trudno zaryzykuje może nasze informacje zainteresują Wuja – pomyślał w duchy - Część z tej strony Sebastian, Nie wiem czy Wujek specjalnie nie wspomniał mi o pewnej dostawie ale dwa miesiące temu IG Fahrben zamówiło drugi komputer IV klasy, tym razem Shogun Arasaka nie wiem czemu jest im potrzebny drugi komputer ale zamówienie podpisał Heissbach i z tego co wiem to komputer nie został zarejestrowany zatem jest sprowadzony nie legalnie.
Mam nadzieje, że informacja się przyda a jeśli przypadkiem Wujek na coś więcej natrafił, to będę wdzięczny za informacje -
za słuchawką dało się słyszeć ciężki oddech Merziera, Tower domyślał się że staremu jeszcze mu nie przeszło po ostatniej wizycie ale liczył na to, że sprzedana informacja może zainteresować starego.
 
__________________
I will never ask forgiveness and all of that I want to keep!
I will guide the blind in darkness though I cannot see myself
I will whisper in a deaf ear while I know you cannot speak
and I hear rumours about angels
Kamel jest offline