Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2006, 23:25   #68
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Oczywiście że trzeba. Przy modemie można sobie ustawić żeby wybierało numer i hasło automatycznie tak jak przyn neo.
Chodziło mi o neo (może nie wyraziłem się zbyt jasno - nevermind). Przy zwykłym modemie było 0202122 ppp/ppp i to też musi być w linuksie, ale jak jest z neo? Z tego co mówisz ich magiczny programik wykonuje coś podobnego w tle, a tak nie jest - zobacz dowolne "HOWTO Neo+ na linuksie" i tak podaje się tylko user/hasło do neo+, czyli coś co i tak musisz wpisać pod windowsem, to gdzie te magiczności w tle pod linuksem? Przecież tepsa nie mieszała w tamtym sofcie. ;]

Cytat:
Napisał 8Draco8
Szef działu obsługi klienta przez pare ladnych lat, a reszta życiorysu także na stanowiskach obslugi klienta.
Ale jeszcze się nie wypowiedziała na LI :P

Cytat:
Napisał 8Draco8
neo ze stałego dostępu ma tylko to że się można stale dzięki niej łączyć z netem
A ja miałem na niej ftpa przez jakiś czas. Czary? Nie miałem wtedy neo+? Nie - pierwszy wynik googli z "server dynamic ip" -> http://www.no-ip.com/ (tą stronę chyba wszyscy znają)

Dla Ciebie pewnie stałe IP i dynamiczne IP jest rozróżnikiem, czy ktoś ma stałe łącze czy nie, mam rację?

Cytat:
Napisał 8Draco8
serwerów bod strony www
Co to jest?

Z innej beczki: wg Ciebie łącza z kablówek to stałe łącza czy nie?
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline