Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2009, 12:08   #5
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Udało mi się wysłać do wszystkich PW. Ufff.

Teraz trochę wyjaśnień. W PW opisałem wydarzenia jakie miały miejsce w przed "startem sesji"...

Można powiedzieć, że główne wydarzenia dla wszystkich miały miejsce 23 kwietnia, 24 i 25 kwietnia.
Sesja natomiast startuje dnia 26 kwietnia po zapadnięciu zmroku. W pierwszym (pierwszych) postach jest więc do zagospodarowania noc z 25 na 26 kwietnia oraz dzień 26 kwietnia do godziny 18:00.

jak łatwo zauważyć w PW cześć wydarzeń jest wspólna dla niektórych osób. Ważna uwaga - chciałbym, aby tą wspólną część pominąć w swoich postach. Jeżeli będące w jednym miejscu postacie będą chciały nawiązać dialog - nie widzę przeszkód, ale proszę nie "przedrukowywać" całości PW - reszta graczy - nieobecnych na spotkaniu - nie wie o tym co zostało powiedziane.

Ewentualne pytania, uzupełnienia, etc... prosze na PW lub GG - jestem na grillu i się byczę, ale postaram się zaglądać na net.

Mam nadzieję, ze nie wywołałem zbyt wielkiego trzęsienia ziemi na poczatek?


PS. Ta pierwsza tura jest do przyszłej niedzieli. Więc bez obaw - czasu jest trochę.
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 01-05-2009 o 13:47. Powód: PS.
Aschaar jest offline