Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2006, 00:19   #70
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał 8Draco8
Ja nie mówie że nie można na neo założyć witryny web
A wcześniej piszesz coś innego:
Cytat:
Napisał 8Draco8
Stały IP jest wymagany np do tworzenia serwerów pod strony www
Przeczysz sam sobie.

Cytat:
Napisał 8Draco8
No tak a przy neo zamiast tego wpisujesz swój login i hasło.
Z tego co pisałeś wynika, że oprócz tego soft od TPSA dokonuje czegoś na kształt 0202122 ppp/ppp, ja Ci tylko pokazałem, że to nie prawda, bo pod linuksem korzystam się z innego softu i też działa.

Cytat:
Napisał 8Draco8
Nie wiesz co to Polpak? Zaiste kiepski z ciebie informatyk.
Brakuje Ci argumentów 8Draco8? (pomijając fakt, że od początku żadnego nie pokazałeś)
Może jesteś ślepy ale post wyżej jest:
Cytat:
Napisał Fistus
Cytat:
Napisał 8Draco8
serwerów bod strony www
Co to jest?
A nie:
Cytat:
Napisał Fistus
Cytat:
Napisał 8Draco8
Frame Relay/ATM (tzw Polpak
Co to jest?
Zastanawiałem się co to jest "serwer bod strony www". Nie wciskaj mi czegoś czego nie powiedziałem, obrażając mnie przy tym. (bo ja się obrażę)
To, że teraz ukradkiem próbujesz poprawić literówkę i nawet nic o tym nie powiedzieć świadczy tylko o Twojej niskiej kulturze. Literówka mogła wprowadzić w błąd bo jest coś takiego jak "bod", więc miałem prawo pomyśleć, że "server bod" jest jakimś rodzajem servera.

Patrz co jeszcze znalazłem:
http://www.ws-webstyle.com/cms.php/e...cyjne/cze_stae
Cytat:
łącze stałe
/ permanent connection /
Linia komunikacyjna łącząca komputer bezpośrednio do sieci operującej protokołem TCP/IP.


Najczęściej spotykanym rodzajem połączenia stałego jest łącze dzierżawione oraz połączenie linią telefoniczną przy wykorzystaniu technologii DSL.

Możliwe jest również wykorzystanie do tego celu specjalnie zbudowanej sieci komunikacyjnej opartej na kablach, światłowodach lub falach radiowych (zob. radiolinia). Także niektóre z sieci telewizji kablowej posiadają w swojej ofercie możliwość połączenia komputera do Internetu na stałe. W takim wypadku muszą one być przystosowane do przenoszenia oprócz sygnału telewizyjnego również pakietów IP.
Zoba, zoba, nie ma nic o stałym IP, za to jest o DSL.

-------
Może użyjesz w końcu jakiś argumentów? Podeprzesz się jakimiś linkami? Bo teraz nawet nie odpowiadasz na wszystkie pytania, które mogłby być dla Ciebie niewygodne w jakikolwiek sposób. A ja Ci podałem już mase na popracie tego, że neo+ jest stałym łączem.
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline