Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2009, 16:33   #14
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kaitlin Zobacz post
eh ale szybka ta rekrutacja... a ja mam dziś i jutro pracę cały dzień

Jak zdążę to zagrałabym znów jakąś ciekawostką.. ;p
Możesz zagrać i podesłać postać w najbliższym czasie myślę, że nic się nie stanie.

Cytat:
Napisał Raincaller Zobacz post
Intryguje mnie zapowiedź "dynamicznej" sesji...
Odstrasza trochę nacisk na HEROIC (siekaninka?:P)
Dynamiczna, w sensie jeśli gracze będą tak zaangażowani w nią jak ja, to szybko się będzie rozwijać i toczyć a postaci nie będą stały w miejscu. Siekanka raczej nie do końca, choć i będą walki pełną gębą (od małych potyczek po wielkie bitwy).

Cytat:
Jak wygląda sytuacja z PW? Rzuty MG? 1 cala, reszta połówki? Czy jeszcze coś innego?
Co do rzutów to sami je wykonujecie. Wiem, że tu na forum jest kostkownica, choć ja preferuje internetową. Sami kulacie i podajecie mi linki.

Cytat:
Poważnie zastanawiam się nad przetestowaniem w walce jednej z postaci, którą stworzyłem do bardziej fabularnej rozgrywki
Co poradzić, zapraszam do gry
 

Ostatnio edytowane przez Nefarius : 02-05-2009 o 16:36.
Nefarius jest offline