Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2009, 13:53   #30
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
"Pogłoski o śmierci RR2 były mocno przesadzone", że tak pozwolę sobie na małą parafrazę.

Nie było mnie jakiś czas na LI, a to nie miałem w mieszkaniu dostępu do i-netu, a to nie było mnie po prostu w mieście, z przerwą na małe problemy zdrowotne. Ale, uwaga, uwaga - powróciłem! Biorę się do nadrabiania zaległości, no i znów czas na szum dot. Nowego Świata!

Dużo mam zgłoszeń, mało kart. Przypominam, że termin mija za 11 dni, więc jeżeli ktoś nie zabrał się jeszcze za kartę - czas o tym pomyśleć. Jeśli wciąż się waha - czas na decyzję. Jeżeli teraz dopiero zauważyłeś ten temat - zastanawiaj się szybko. Gwarantuje, że warto.

W razie czego mogę przedłużyć termin, dodatkowy tydzień to w końcu całkiem niewiele, a może sporo pomóc. To zależy już od was.

Pozdrawiam!
Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline