Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2009, 12:52   #15
Terrapodian
 
Reputacja: 1 Terrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłość
Darlar, ale nie uważasz, że lepiej poznać opinie obu stron, nie opierać się wyłącznie na jednym głosie? Też mi piana z ust się toczyła, gdy przeczytałem o tych planach. Ale posłużę się linkiem do informacji ze strony gazeta.pl

Tutaj jest powtórzona informacja, jaką podałem wcześniej. Nie chcesz chyba wmówić, że doszło do międzynarodowego oszustwa?

Poza tym, w linku do strony PE, w czołówce napisane jest, że nie przeszły główne reformy zawarte w ustawie czy coś w tym stylu. A więc należy uznać, że to całe dzielenie internetu na pakiety nie będzie miało miejsca, a użytkownicy nie będą odcinani od sieci.
 
Terrapodian jest offline