Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2009, 17:36   #19
Matyjasz
 
Reputacja: 1 Matyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemu
I dobrze, że ci pogardzani piraci robią szum.

Paradoksalnie to ludzie którzy mogą być sądzeni w naszym "demokratycznym" świecie chronią naszą wolność osobistą.

Tak właśnie zablokowanie mi możliwości bycia piratem (choć nim nie jestem) ogranicza moją wolność. Kolejna możliwość została mi na chama odcięta przez biurokratów z Unii. Ktoś chce dzięki sieci łamać prawo, droga wolna od łapania go jest prokuratura.

Nie wiem ile procent w p2p to piraci ale na pewno nie 100%, co z tymi którzy nie łamią prawa? Mamy ich karać za innych?

Co do tworzenia komuny. Niestety piszę to na podstawie szczątkowej wiedzy, ale teraz wydaje się gorzej niż za komuny.

Tak długo jak się mówiło, że PZPR i przyjaciele zza Buga są dobrzy można było mówić co się chce.

A teraz ile mamy zakazanych tematów? Chociażby przez poprawność polityczną.
Każde oddanie choćby najmniejszej cząstki wolności prowadzi do totalitaryzmu i idiotycznych sytuacji. Przykład:
-Osoba mieszkająca w Afryce?
-Afroafrykanin
To niestety jest autentyczne. Choć dla mnie czarny zawsze będzie czarnym, niezależnie od mojej opinii o nim. Niezależnie od tego jakim jest człowiekiem i bez żadnych uprzedzeń moje oczy widzą kolor czarny. A kobieta nie będzie równa mężczyźnie, lub lepiej by nie być szowinistą, mężczyzna nie będzie równy kobiecie. Ewolucja przystosowała nas do różnych ról i tych różnic niezależnie od propagandy nie da się zniwelować.

Chwalmy przyszły dzień gdy obudzimy się w kajdanach. Wszystko co zostanie po naszej wolności będzie pytaniem: "Ale jak to się stało? Kiedy?"
 
Matyjasz jest offline