Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2009, 18:58   #26
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Raincaller Zobacz post
Tempo sesji jest bardzo fajne. Szkoda tylko, że niektórzy (lub niektóre posty) wydają się tu być trochę na siłę Ale to tylko moja, mocno subiektywna opinia.
Zapewne chodzi Ci o Sobola, prawda, Raincaller? Mi również rzuciło się w oczy, że Jego posty pisane są jakby 'na siłę', ale może się jeszcze rozkręci w trakcie, bo jak na razie Jego heros jest jakiś taki bezpłciowy .

Co do samej przygody, to również uważam że wszystko idzie w dobrą stronę, a co najważniejsze gra się fajnie i chce się grać, co zresztą widać po większości postów do sesji . Ja w każdym razie czekam już na kolejnego upka, RyldArgith .

Acha, i taka moja mała prośba, MG, mógłbyś wykonywać za mnie wszystkie testy, jeśli chodzi o mechanikę? Tak jak pisałam już wcześniej, trochę z tym u mnie słabo, zwłaszcza że wolę bardziej opisowo grać niż rzucać. Z góry dzięki .
 
Tabasa jest offline