Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2009, 23:18   #23
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Ludziom tego nie przetłumaczysz, nie ma bata. Bo "po co mam płacić kilka dych za coś, co mogę sćiągnąć w kilka godzin?"

I nie jestem przekonany do tego, czy Gad jest oparty na P2P. Mógłbyś odnieść do jakichś źródeł? O ile mnie się dobrze zdaje, to Gadu jest scentralizowane, zatem o P2P nie ma co mówić.

Zaś jeśli chodzi o Skype, to raczej nie ograniczanoby P2P zupełnie. Nie wiem jak wygląda ilość transferowanych danych w czasie rozmowy przez Skype, ale raczej pakiety danych dla dużych plików są większe (może się mylę)
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline