Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2009, 17:42   #38
Sulfur
 
Sulfur's Avatar
 
Reputacja: 1 Sulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumny
No dobra, witajcie.
Dotychczas tylko snułem w głowie plany rozpisania KP i uczestnictwa w sesji nie chcąc nikomu nic oficjalnie obiecywać i trzymać się w cieniu, na uboczu. Ale... Decyzja została powzięta i do końca spróbuje stawać przy niej murem. Karta Postaci do gettorowej sesji przed kilkoma minutami zaczęła się spisywać. Powiecie, że to niewiele? No gdzież! Ja kończę to co zaczynam! Hę... Przeważnie,

No ale myślę, że wyrobię się w ustalonym z góry terminie, tj. do 12 maja, i prześlę gotową wypocinę do, oby, mojego przyszłego MG - Gettora.

Na razie nie zdradzę Wam koncepcji skrzętnie obmyślonej przeze mnie postaci, którą zamiarowałbym zwiedzać niezbadane zakątki krainy Azertoh. W drodze litości i wyjątku powiem tylko, że pomysł jest wyjątkowo, przynajmniej według mojej skromnej osoby, nietypowy i z deczka szalony.

Ale co ja się będę rozpisywać przy zwykłym temacie deklaracji własnego uczestnictwa w sesji? Choćby była nawet tak piękna, wyszukana i nadobna. Koniec bezcelowej paplaniny. Teraz.

Pozdrawiam
 
Sulfur jest offline