Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2009, 20:43   #490
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Lol ja chyba nie odpiszę tym razem, bo za każdym razem jak wchodzę w sesję ten dwarf andramila mnie przeraża!!! Przewracam się się, wstaję i uciekam z piskiem!
ETo czekam na Ciebie, masz tu najwięcej do powiedzenia, znaczy pogryzienia.



Tworzę post. Andramil, ten twój post był boski!!! Okrzyk! Rzuciłam dla Ciebie stronę wcześniej 4 razy ^^'



Post pod postem? Nie uchodzi...

Pozdrawiam
Kerm


Tak, wiem, tylko że to był z poprzedniego dnia chciałam żeby go zauważyli... [uuuu a znam takich co mogą i to po kilka;3 Nie znasz?;3]

Teraz za to grzecznie wróciłam edytować tamten! Znaczy ten...
Edit; Poszło! Zbliżamy się powoli do końca sesji, yay! Dirith, mój ty boski zabijako!!! [serduszka] Ah ah, Musisz kiedyś zmierzyć się z Astarothem!!! Jestem ciekawa wyniku tej walki!!! [albo nie, ciężko byłoby patrzeć jak którykolwiek obrywa ;/]
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Almena : 13-05-2009 o 18:16.
Almena jest offline