Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2009, 13:19   #2
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Ja mam taką nieśmiałą propozycję...

Tak sobie przeglądałam forum i pomyślałam, że nasz forumowy kalendarz jest strasznie zaniedbany i opuszczony. Oprócz przypominania o urodzinach LIczy w zasadzie nie spełnia żadnego innego zadania, a przecież skoro już jest i posiada pewne opcje, to można go lepiej wykorzystać.

Chodzi mi mianowicie o wprowadzanie do kalendarza dat różnych konwentów oraz ustawiania przypomnień o nich. Z tego co wiem, to zdaje się moderacja ma możliwość ustawienia przypomnienia o danym wydarzeniu przed jego rozpoczęciem (a admin to już na pewno ma). Pomyślałam, że konwenty przez nas patronowane mogłyby mieć dłuższy czas przypomnienia, a zwykłe konwenty krótszy (np. na dwa tygodnie przed). A w opisie wydarzenia można dawać linki do tematów istniejących w tym dziale, odnoszące się do konkretnych szczegółów.

To samo można robić z planowanymi spotkaniami LIczy w jakimś mieście lub większymi zlotami. W przypomnieniu można także dodać informację czy na danym konwencie pojawią się LIcze. Prawda jest taka, że nie każdy odwiedza ten dział, a w gąszczu innych tematów konwenty i zloty czasem można przegapić. Takie przypomnienie na głównej stronie może sprawić, że informacja dotrze do większego grona osób.

To tyle ode mnie
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem