Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2009, 19:17   #32
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Nie liczy się objętość, liczy się jakość!

A tak na poważnie, to mniej niż stronę uznam za obrazę majestatu mistrzowskiego i chociaż sesja jest dla osób dopiero rozpoczynających swoją karierę w tym systemie i/lub na forum, to uważam, że pewne zachowania należy tępić u podstaw...

Jeżeli chodzi o mechanikę, to możesz ją sobie odpuścić. Na sesji - o ile jakaś mechanika się w ogóle pojawi - to będzie to mechanika 3.5 D&D, który jest - póki co - obowiązującą w Polsce (4 jeszcze nie dotarła) i jej będę - w miarę skromnych możliwości (zastrzegam, że nie jestem od tego specjalistą i nie czytałem 1001 dodatku jaki wyszedł do tego systemu) - starał się was nauczyć, a przynajmniej tych z was, którzy nigdy nie wypełniali karty postaci w tym systemie ; co wbrew wszystkiemu bywa bardzo przydatne, szczególnie gdy w rekrutacji MG życzy sobie "dobrze wypełnioną kartę postaci"

EDIT: Strasznie to chaotyczne co napisałem powyżej Chodziło mi oto, że mechanika jest tylko dodatkiem i nic się nie stanie jak oprzesz się o 2.0.
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 13-05-2009 o 21:07.
woltron jest offline