Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2009, 22:03   #35
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Uwaga! Drużyna złożona z samych magów może wydaje się potężna, ale w rzeczywistości jest jedną wielką zbieraniną ludzi w szlafrokach ;> A tak na poważnie: istnieją inne klasy niż mag/zaklinacz, tym bardziej, że mamy już trzech magów... No chyba, że właśnie kończycie pisać wspaniałą historię postaci, której szkoda by było zmarnować

I jeszcze jedna zła informacja ;> Z tego co mi wiadomo Sayane będzie jutro trudno dostępna, dlatego wszystkie sprawy proszę kierować do mnie. Numer gg jest w pierwszym poście rekrutacji, zaś mój mail to borze@o2.pl.

Pozdrawiam serdecznie
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.
woltron jest offline