Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2009, 14:47   #7
Waylander
 
Waylander's Avatar
 
Reputacja: 1 Waylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodze
Witam

Ale się narobiło, widać że nasz szanowny MG lubi od razu przejść do rzeczy.

Wydaje mi się że w nadchodzącym starciu kluczową rolę odegra łączność(zarówno pomiędzy nami jak i obozem) z tego powodu pytam się was koledzy gwardziści czym tam dysponujecie wy kwestii komunikacji?(ja osobiście mam komunikator w hełmie- Model Gaunt Ghosts ). Bo wydaje mi się ze meldunek i prośba o wsparcie to podstawa teraz. Po tym proponuje ostrzeliwując się cofać do obozu(zwykle w tył zwrot i chodu mogło by się skończyć zatruciem ołowiem ze strony komisarza więc lepiej trochę przysmaczyć orków latarkami i stworzyć jakieś pozory zorganizowanego odwrotu ).

A tak przy okazji chciałem się spytać się jak gesty jest ten deszcz?
Bo żeby kogoś widzieć z 700 metrów to musi to być jakiś naprawdę drobny kapuśniaczek(wiem czepiam się ale taki już jestem).

Pozdrawiam
 
__________________
Wojownik, który działa z pobudek honoru, nie może przegrać. Jego obowiązek to jego honor. Nawet jego śmierć -jeśli jest godna- jest nagrodą i nie może być porażką, gdyż jest efektem służby.Dlatego pełnijcie swoje powinności z honorem, a nie poznacie, co to strach.Roboute Guiliman Patriarcha Ultramarines
Waylander jest offline