Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2009, 14:37   #496
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
No nie, co za miła niespodzianka Risjel! Fajnie że wpadłeś! Tak jak Kejsi mówi, jeśli chcesz wracaj, to już ostatnie posty sesji, mógłbyś wpaść na ten finisz na moment! Jakby co dawaj PW to ustalimy co i jak Zresztą dużej filozofii tu nie ma, opiszemy krótko sytuację no i tyle, żadna większa intryga już nie nastąpi.
Widzisz Kejsi, w Virelessa nie wierzyli, wrócił po przerwie do TJT, musiał odejść, ale wróci znowu W Vimesa nie wierzyli, gościu wpadł na kilka postów ale jednak wrócił! Amman - proszę bardzo! Miji także wróci! [uparcie wypatruje].
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline