Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2009, 14:12   #3
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Świetny temat

Przyznam, że nigdy nie byłem fanem Warhammera 40k. Nie podobał mi się pomysł, nie podobały figurki. Trochę poprawiła sytuację sama gra (pc), która miała naprawdę dobry klimat. No i później przez przypadek trafiłem u kumpla na podręcznik do Dark Heresy. Zaskoczył mnie świat, który był naprawdę kapitalnie pomyślany i na każdym kroku ociekał klimatem. Niestety, jak dla mnie, szczegółów, dotyczących tego fajnego świata było zdecydowanie za mało i najczęściej ograniczały się do informacji na temat broni, władzy i zagrożeń, czyli tylko tego, co pomagier Inkwizytora wiedzieć powinien. Ja póki co nadal widzę w świecie spory potencjał na przygody innego typu i mam nadzieję, że nadchodzący Rogue Trader go nareszcie odkryje

W mechanice podoba mi się system tworzenia postaci. Każdy wspina się tylko po swoim drzewku kariery i w ten sposób tworzy wyspecjalizowaną postać. Nie ma żadnych wszystkowiedzących, wszystkoumiących mieszańców i gracze muszą kombinować, by uzupełniać się swoimi umiejętnościami.
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 18-05-2009 o 14:17.
Tadeus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem