Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2009, 10:44   #24
Raincaller
 
Raincaller's Avatar
 
Reputacja: 1 Raincaller nie jest za bardzo znanyRaincaller nie jest za bardzo znanyRaincaller nie jest za bardzo znanyRaincaller nie jest za bardzo znany
Przy wymienionych nazwiskach nie masz czego szukać i dziwi mnie, że między pisarzami, którzy wśród miliarda słów rzucą przekleństwo, Ty ze swoimi kilkoma zdaniami szukasz uzasadnienia.
Z Twoim bohaterem nie pogadałem, ponieważ wyraźnie ma coś ze słuchem, widać nawet na moje słowa nie zareagował.
A na pewno nikt normalny po takich bęckach nie pobiegnie cyt."ukręcić tej kurwie łeb" Jeśli jesteś taki gość z marginesu to raczej z uśmiechem powinieneś przyjąć kolejny "typowy gówniany dzień".
Ty jesteś graczem, Ty Tworzysz sesje! MG podaje wskazówki i pokazuje którędy wiedzie droga, której przebycie Ty opisujesz. Życzę milego oczekiwania na to "przebudzenie"

Arbitrem powiadasz? Dołączyłem jako nowy gracz w WFRP (i do uwag mechanicznych możesz mieć pretensje), ale jako człek przed klawiaturą mam prawo swoją opinie na każdy inny temat wygłaszać.

Zauważyłem w Twoich pozostałych postach (w różnych innych działach ), iż dyskusja z Tobą ma charakter raczej jałowy Nie śpieszno mi do warna od Adminów za spam poza sesyjny. Nie moje, tylko MG prośby/ustalenia łamiesz, nie moim, a jego jesteś zmartwieniem

PS. Przepraszam pozostałych graczy za te komentarze, pozostałe będą już zdecydowanie samej sesji i tamtejszych wydarzeń dotyczyły.
 
__________________
"Tylko silni potrafią bez obawy śmiać się ze swoich słabostek." - W.Grzeszczyk
Raincaller jest offline