Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2009, 11:11   #25
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
ale jako człek przed klawiaturą mam prawo swoją opinie na każdy inny temat wygłaszać
Cytat:
Zabawne, że ktoś, kto nie potrafi zastosować się do PROSTYCH próśb MG, jeszcze wytyka mu używanie "niepasujących" wyrazów.
No to już się zdecyduj. Mamy prawo wyrażać opinie jako klepacze w klawiaturę, mamy prawo do własnego zdania, czy nie? Bo się pogubiłem.


Cytat:
Zauważyłem w Twoich pozostałych postach (w różnych innych działach
To Ci powiem szczerze, że jestem dla Ciebie pełen uznania. Sam wypowiedziałem się może w 3 innych tematach poza sesjami. I nie wdawałem się z nikim w dyskusję, tylko wygłosiłem swoją opinię. Stąd jestem szczerze zaskoczony, iż udało Ci się znaleźć ze mną jedną choć dyskusję. Musiał bym Cię nazwać łgarzem, ale wolę uznać to za pomyłkę. Zwykła pomyłka człowieka, rzecz ludzka. I tego się trzymajmy.

Ja nie przepraszam, bo komentujemy głównie sesję, wzajemne do niej podejście i kreację postaci. Używając coraz to innych argumentów.
 
Bielon jest offline