Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2009, 12:38   #27
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Szu sam prosiłeś o zwiększenie szybkości odpisywania
Hmmm. Gdzie? Pewnie tam, gdzie dyskutowałem z Reincallerem. Bo osobiście sobie tak dyskusji jak i prośby nie przypominam. Może na GG? Nie mam GG. Hmm. Pewnie "gdzieś".

Co tu dużo mówić. Macie obaj rację.

Mistrzu, mamy tak rozbieżne oczekiwania w odniesieniu do sesji, stylu prowadzenia etc, że spokojnie możesz mnie usunąć już na tym etapie. Przykro mi, bo nic tego nie zapowiadało. No ale z dwojga złego wolę nie grać, niż grać z Kolegą, którego postać w pięć minut po tym jak ktoś jej da po mordzie, woła "Choćmy na piwo, poznajmy się!". Mnie to razi do bólu. No, ale może tylko mnie.

Życzę udanej sesji i od czasu do czasu pozwolę sobie dodać coś od siebie. O ile nie storpeduje to Waszego samozadowolenia.
 
Bielon jest offline