Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2009, 17:52   #2
Romulus
 
Romulus's Avatar
 
Reputacja: 1 Romulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie współgraczy i MG.

Cóż, zaryzykuję pierwsze słowa jako gracz, właściciel praw do niejakiego Faethora

Faethor Laure

"Nadzwyczaj wysoki i muskularny elf o jasnej skórze barwy miodu, zielonych, szeroko rozstawionych oczach, prostym nosie i miedzianych włosach, rozsypujących się na szerokich ramionach. Porusza się z gracją tancerza, długie kończyny ma pod kontrolą charakterystyczną dla osób wyrosłych z młodzieńczej niezgrabności. Dłonie i stopy duże jak na elfa, nadgarstki grube, palce długie i o silnych ścięgnach – nawykły do mocnego chwytu. Głos ma czysty i donośny, przywykły do śpiewu i recytacji. W trakcie rozmowy gestykuluje żywo, zwyczajem elfów. Na prawej skroni i policzku widać dobrze wygojony ślad po ranie.

Zwykle uśmiechnięty. Pewny siebie, jednak nie wydaje się by była to arogancja, raczej wiara we własne siły. Wiek trudno po nim poznać, znający elfów zgadnąć mogą że niedawno przekroczył próg dorosłości.

Odziany skromnie, w strój rangera, znoszony ale regularnie naprawiany. Dobytek przenosi w plecaku, choć przy pasie i na kaftanie umocowanych ma też kilka sakiewek a i kieszenie są powypychane. Przed zimnem i deszczem ochrania się płaszczem z kapturem ochronnego koloru. Spina go klamrą z brązu z wyrzeźbionym na niej motywem młotów kowalskich na tle płomieni. Przy pasie ma długi stosownie do wzrostu elfi miecz o charakterystycznym „liściowatym” ostrzu i przedłużonej rękojeści, wymagający sporej siły do sprawnego operowania, na udzie ma też jednosieczny nóż bojowy o kościanej rękojeści."


Co do samego gracza: mam 33 lata, jestem informatykiem, z dawien dawna miłośnikiem Warhammera a elfów w szczególności Mam przyjemność być współ-MG strategicznego RolePlaya rozgrywanego przez maila, nazwy nie podaję z uwagi na regulamin LI

Pozdrawiam,
Romulus

PS. Twórcy już dziękowałem, więc jedynie informuję że avatara Faethora utworzyła Mira
 
__________________
Why Do We Fall? So We Can Rise

Ostatnio edytowane przez Romulus : 04-06-2009 o 23:52.
Romulus jest offline