Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2009, 19:40   #3
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie ekipę i bardzo się cieszę, że sesja ruszyła

Ja co prawda ostatnio jestem tak zabiegana, że gdyby nie liczne oświadczenia, które muszę wypełniać, zapomniałabym, jak się nazywam. Jednak od przyszłego tygodnia powinno być nieco luźniej, wtedy też postaram się naskrobać słów kilka o mojej postaci, a jak sie da, to i posta.

Hmmm... przez ten ukryty panel nie bardzo wiem czy znam tu kogoś poza Toho, ale ponieważ z Romulusem na pewno się nie znamy, również napiszę kilka słów o sobie:
Mam 24 lata, obecnie jestem na przednówku obrony pracy magisterskiej z językoznawstwa, a także własnie rozpoczęłam pracę jako poważny urzędnik państwowy. Tiaa... Powagi co prawda za wiele we mnie nie ma, ale co tam... od czegoś trzeba zacząć.

W kwestii doświadczenia RPG, od Warmłotka zaczynałam przygodę z rolplejami, jednak od paru lat grywałam tylko sporadycznie w tym systemie, stąd mogą się pojawić dziury w pamięci. Ponadto nigdy nie byłam wielbicielka mechaniki, stawiając przede wszystkim na fabułę i psychikę postaci, więc niech nikomu nie będzie głupio zwrócić mi uwagi, jeśli pojawi się jakaś nieścisłość względem realiów. Postaram się zresztą żeby takich paskudnych lapsusów nie było, ale cóż... errare humanum est.

To chyba tyle na razie.

Pozdrawiam!
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline